Praca Serwisant Niemcy | praca zagranica dla Serwisantów, dobre zarobki
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Praca Serwisant

Praca Serwisant - aktualne oferty pracy w Niemczech. Przeczytaj co oferuje pracodawca. Jeżeli praca za granicą Serwisant zainteresuje Cię aplikuj poprzez formularz lub zadzwoń.

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Obsadzenie
więcej
Miejsce pracy: Fryburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 3200/3400 € netto - na rękę
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 2850/3050 € netto - na rękę
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 2700/2900 € netto - na rękę
Miejsce pracy: Stuttgart, Niemcy
Wynagrodzenie: 3400/3600 € netto - na rękę

Praca dla serwisanta w Niemczech – podnieś standard życia

Jeżeli czujesz, że jako fachowiec masz wiele do zaoferowania, ale ogłoszenia na polskim rynku pracy nie wydają Ci się wystarczająco korzystne, wyjazd zarobkowy może okazać się idealnym rozwiązaniem. ASMO Solutions to agencja pośrednictwa, która powstała po to, aby pomagać specjalistom w rozwoju zawodowym i znajdować dla nich zatrudnienie za granicą na korzystnych warunkach. Obecnie posiadamy interesujące propozycje pracy dla serwisanta w Niemczech, więc jeśli masz odpowiednie umiejętności oraz poważnie traktujesz swoje obowiązki, zgłoś się do nas. Korzystając z naszej bogatej bazy pracodawców, będziesz mieć pewność, że trafisz do zaufanej i sprawdzonej firmy. Dokładnie weryfikujemy wszystkie oferty, dbamy o terminowe wypłacanie wynagrodzeń i pomagamy w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Dzięki temu możesz spokojnie wdrażać się do pracy i adaptować do nowego miejsca zamieszkania.

Posiadasz kompetencje spawacza i szukasz pracy w Niemczech? Sprawdź, co dla Ciebie mamy.

Praca: serwisant – Niemcy na wyjazd zarobkowy

Serwisant w Niemczech może liczyć na wiele korzystnych ofert pracy, z których wybierzemy dla Ciebie te najbardziej adekwatne do Twoich umiejętności i potrzeb. Na tym jednak nasza współpraca się nie kończy, gdyż obejmujemy Cie programem Parasol Ochronny. Co to oznacza? Przede wszystkim kompleksowe wsparcie w zakresie wypełniania formalności, znalezienia zakwaterowania i aklimatyzacji za granicą. Cały czas jesteśmy także dostępni, w przypadku pojawienia się ewentualnych komplikacji i chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązania. Zależy nam na tym, żebyś mógł wyjechać bezpiecznie i nie martwić się niczym na miejscu, dlatego też opłacamy składki, dzięki którym zyskasz prawo do niemieckiej opieki zdrowotnej. Będziesz także mógł korzystać ze świadczeń socjalnych i emerytalnych.

Chcesz zobaczyć, jakie oferty pracy dla serwisanta w Niemczech aktualnie posiadamy? Wypełnij formularz kontaktowy!

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20




    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ