Praca Hutnik, Odlewnik Niemcy - oferty pracy za granicą zawód Hutnika
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Praca Hutnik/Odlewnik

Praca Hutnik/Odlewnik - aktualne oferty pracy w Niemczech. Przeczytaj co oferuje pracodawca. Jeżeli praca za granicą Hutnik/Odlewnik zainteresuje Cię aplikuj poprzez formularz lub zadzwoń.

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Obsadzenie
więcej
Miejsce pracy: Drezno, Niemcy
Wynagrodzenie: 2149/2672 € netto - na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 2365-2535 € netto - na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Drezno, Niemcy
Wynagrodzenie: 2149/2672 € netto - na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 1595-1795 € netto - na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy
Wynagrodzenie: 2150-2550 € netto - na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 2765-2965 € netto - na rękę
Brak miejsc

Szukasz nowej pracy? W obecnej nie pasują Ci warunki i zarobki? Jeśli interesuje Cię praca na odlewni w Niemczech to doskonale trafiłeś. W naszej bazie znajdziesz oferty pracy, które zakładają adekwatne do umiejętności i zajmowanego stanowiska benefity. Nasz zespół stale przeszukuje rynek i weryfikuje potencjalnych pracodawców. Dbamy o to, byś mógł wybierać jedynie ze sprawdzonych ofert.

Odlewnia Niemcy – praca w stabilnej firmie

Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz pracować w odlewni na terenie Niemiec to możesz przebierać w ciekawych ofertach. My z naszej strony możemy Cię zapewnić, że sprawdziliśmy je, a także wystawiających je pracodawców. Dodatkowo ze swojej strony deklarujemy pomoc w procesie rekrutacyjnym, a także dopełnianiu wszelkich formalności. Wesprzemy Cię również w poszukiwaniu zakwaterowania, ponieważ nie każda firma takowe zapewnia. Jeśli nie znasz języka niemieckiego to zachęcamy do podjęcia szkoleń w tym kierunku. Przyda się na początek chociaż branżowe słownictwo. Znacznie ułatwi ono współpracę, a także ogólne funkcjonowanie za granicą.

Praca dla hutnika w Niemczech – oferty pracy

Jesteś ciekawy jak wygląda praca na odlewni w Niemczech? Chcesz już teraz dowiedzieć się więcej na ten temat? Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonymi na naszej stronie internetowej ofertami pracy. Dobrym pomysłem jest również kontakt z naszym zespołem. Możesz przedstawić mu swoje kwalifikacji i oczekiwania. W zamian otrzymasz konkretne informacje o aktualnie dostępnych stanowiskach, a także wynagrodzeniu i innych benefitach. Tutaj możesz znaleźć oferty pracy z innych dziedzin np. jako operator CNC Niemcy. Sprawdź je jeśli nie jesteś pewny czy praca dla hutnika w Niemczech jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz wyjechać za granicę w pewne miejsce i zarabiać więcej niż dotychczas? Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim spokojną przyszłość? Już dziś się z nami skontaktuj! Pomożemy Ci na wszystkich etapach!

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ