Agencja pracy Niemcy | Sprawdzone agencje pracy w Niemczech
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

Jak działamy

Strona główna » Jak działamy

Agencja pracy Niemcy ASMO Solutions – jak działamy?

Podejmij pracę w Niemczech razem z ASMO Solutions. Pracując w ASMO Solutions zyskasz więcej! Wszystkich pracowników otaczamy opieką Parasola Ochronnego.

Co to znaczy? To my zajmujemy się wszystkimi formalnościami. Odprowadzamy niezbędne składki w Niemczech. Tym samym nasi pracownicy zyskują gwarancję świadczeń emerytalnych oraz socjalnych (np. Kindergeld).

Nie przejmuj się formalnościami. To my zadbamy o Twoje sprawy.

Praca w niemieckich firmach ->

Sprawdź i zyskaj:

  • dobre zarobki,
  • pensję zawsze na czas,
  • lepsze warunki zatrudnienia,
  • bezpieczeństwo pracy,
  • nowszy tabor,
  • doradztwo w zakresie prawnym,
  • składki na niemiecką emeryturę,
  • opiekę socjalną i zdrowotną dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

 

Aktualne oferty pracy w Niemczech

–>   https://asmo-solutions.pl/oferty-pracy/

Zadzwoń lub wyślij CV mailem:

rekrutacja@asmo-solutions.com

+48 22 123 77 20

 

1POZNAJEMY PRACODAWCÓW

Współpracujemy z zaufanymi pracodawcami na rynku niemieckim. Dobrze znamy ich potrzeby oraz warunki jakie oferują polskim fachowcom. Dzięki temu nasze oferty pracy są pewne, konkretne i szczegółowe.

 

2ANALIZUJEMY NADESŁANE
DOKUMENTY APLIKACYJNE

Przesłane do nas CV oraz listy motywacyjne poddajemy wstępnej selekcji. Tworzymy profil pracownika. Znajdziesz u nas oferty sprawdzone oferty pracy w Niemczech skierowane tylko do fachowców i specjalistów (np. praca kierowca ce, praca magazynier, praca spawacz).

 

3POZNAJMY KANDYDATÓW
DO PRACY

Kontaktujemy się z Tobą, uzupełniamy brakujące informacje i umawiamy się na rozmowę rekrutacyjną.

 

4ZAJMUJEMY SIĘ
FORMALNOŚCIAMI

Po rozmowie zajmujemy się niezbędnymi formalnościami. Pomagamy w zakwaterowaniu i aklimatyzacji. Nie przejmuj się formalnościami. To my zadbamy o Twoje sprawy.

 

5GWARANTUJEMY NIEMIECKĄ
EMERYTURĘ

Odprowadzamy niezbędne składki w Niemczech. Tym samym nasi pracownicy zyskują gwarancję świadczeń emerytalnych.

 

6OPIEKUJEMY SIĘ
PRACOWNIKAMI

Pracownicy są pod naszą stałą opieką przez cały okres zatrudnienia. Pomagamy w negocjacjach, wspólnie rozwiązujemy napotykane problemy.

Agencje pracy w Niemczech godne polecenia – poznaj nas!

Na pewno nie raz słyszałeś historię o osobach, które zdecydowały się na wyjazd zarobkowy i znacząco podniosły standard swojego życia. Jednocześnie mogłeś także poznać opowieści o nieuczciwych pracodawcach czy niewypłacalnych firmach. Właśnie dlatego, praca przez agencję to dobry pomysł pod warunkiem, że znajdziesz biuro pośrednictwa pracy w Niemczech, które pomoże Ci się odnaleźć na zagranicznym rynku. W ASMO Solutions możesz liczyć na nasze wsparcie i skorzystać z bogatej bazy przedsiębiorców. Każdą firmę, która z nami współpracuje, wnikliwie weryfikujemy dla Ciebie.

Sprawdź na przykład oferty pracy dla magazynierów w Niemczech.

Sprawdzone agencje pracy w Niemczech – co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza agencja pracy ma biuro w Hamburgu w Niemczech, co oznacza, że doskonale znamy specyfikę życia za granicą. Pośredniczyliśmy już we wielu wyjazdach zarobkowych. Dlatego też jesteśmy w stanie przeprowadzić Cię krok po kroku przez wszystkie etapy aklimatyzacji za granicą. Po pierwsze, stworzymy Twój profil zawodowy, na podstawie którego dobierzemy dla Ciebie odpowiednie oferty. Przeprowadzimy Cię także przez proces rekrutacji i pomożemy w negocjacjach. Następnie znajdziemy dla Ciebie kwaterę i pomożemy zaadaptować się do nowych warunków. Przez cały czas współpracy będziemy też odpowiadać na Twoje pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów. To właśnie ten system Parasola Ochronnego sprawia, że należymy do jednych z najchętniej polecanych agencji pracy w Niemczech.

Agencja pracy w Niemczech – z ASMO Solutions zyskujesz!

Sprawdzone agencje pracy, takie jak ASMO Solutions mogą być Twoją przepustką do lepszej posady, większych zarobków oraz perspektyw zawodowych. Doceniamy specjalistów, a dla początkujących szukamy odpowiedniej pracy, w której zaczną zbierać doświadczenia. Za to wszystko nie pobieramy prowizji, gdyż rejestracja w naszej bazie jest całkowicie darmowa. Zajmujemy się także formalnościami i płacimy składki, dzięki czemu zyskujesz prawo do niemieckich świadczeń socjalnych, opieki zdrowotnej oraz emerytury.

Szukasz agencji pracy w Niemczech, która spełni Twoje oczekiwania? Odezwij się do nas!