Praca Pracownik produkcji Niemcy | oferty pracy - ASMO Solutions
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Praca Pracownik produkcji

Praca Pracownik produkcji - aktualne oferty pracy w Niemczech. Przeczytaj szczegóły co oferuje pracodawca, jakie ma wymagania w stosunku do pracownika. Jeżeli praca okaże się interesująca aplikuj poprzez formularz poniżej lub zadzwoń.

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Obsadzenie
więcej
Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: 2350-2550 euro netto - na rękę
Miejsce pracy: Niemcy, Bremen
Praca: zmianowa
Wynagrodzenie: 1940-2140 € netto - na rękę
Miejsce pracy: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 2370-2570 € netto - na rękę
Miejsce pracy: Niemcy, Brema | System pracy: ciągły
Wynagrodzenie: 1800-2000 € netto - na rękę
Obsadzenie: pełne

Zapotrzebowanie na pracowników produkcji w Niemczech stale rośnie. Miejsc pracy jest coraz więcej, a to wszystko spowodowane jest błyskawicznym rozwojem przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Stanowiska, których dotyczą oferty, są bardzo zróżnicowane, a to oznacza, że na pewno znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Dowiedz się, czego możesz spodziewać się po pracy na produkcji w Niemczech.

Jak wygląda praca na produkcji w Niemczech?

Praca na produkcji w Niemczech to przede wszystkim zajęcie, które trudno jednoznacznie zdefiniować. Zakres obowiązków oraz rodzaj wykonywanych działań zależy tu bowiem przede wszystkim od branży i specyfiki danej firmy.

Pracę w Niemczech na produkcji znajdziesz zarówno w dużych lub mniejszych fabrykach. Te położone są przeważnie na obrzeżach miast, dlatego miej na uwadze konieczność organizacji dojazdu. Plusem zatrudnienia w tej branży jest natomiast możliwość pracy zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym.

Jako kandydat na zwykłego pracownika produkcji nie musisz mieć specjalnego wykształcenia, czy też kwalifikacji. Jeśli więc planujesz wyjazd za granicę, a nie zdobyłeś jeszcze doświadczenia, taka praca może zapewnić Ci świetny start.

Nigdy nie uczyłeś się niemieckiego? Zastanawiasz się, czy praca na produkcji w Niemczech bez języka jest możliwa? W tej branży pracodawcy podchodzą do tej kwestii z bardzo dużą elastycznością. Jeśli więc nie znasz niemieckiego, także możesz zacząć pracę w Niemczech. Na produkcji bez języka poradzisz sobie bez problemu. I to nawet, jeśli kojarzysz tylko podstawowe zwroty.

Pracownik produkcji w Niemczech — czym się zajmuje?

Praca na takim stanowisku kojarzy się przede wszystkim z zadaniami przy linii produkcyjnej. Jednak bardzo często polega ona także na obsłudze różnego rodzaju maszyn i urządzeń, a nawet działaniach konserwacyjnych. Zakres obowiązków w firmie produkcyjnej może więc różnić się w zależności od wielu czynników.

Jako osoba zatrudniona w branży produkcyjnej, do Twoich głównych zadań należeć będą przede wszystkim prace manualne przy taśmie produkcyjnej. Może być to na przykład łączenie elementów, etykietowanie, czy pakowanie towarów. W pracy na produkcji w Niemczech możesz spodziewać się także obowiązków takich jak sprawdzanie jakości towarów, czy zgłaszania wszelkich usterek sprzętu.

Twoją specjalnością są naprawy? Znajdź pracę jako serwisant w Niemczech.

Praca na produkcji w Niemczech – FAQ

Ile zarabia pracownik produkcji?

Średnie wynagrodzenie pracowników produkcji w Polsce wynosi około 2500 zł netto. Ile można zarobić w Niemczech na produkcji? Stawki w tej branży są podobne, jednak wyrażane w innej walucie, dlatego zarobek należy pomnożyć czterokrotnie.

Jak wygląda praca na produkcji w Niemczech?

Praca na produkcji polega na wytwarzaniu różnego rodzaju produktów i obsłudze maszyn. Osoba zatrudniona na takim stanowisku ma obowiązek realizować wszystkie zadania zgodnie z planem produkcyjnym.

Kto może pracować na produkcji w Niemczech?

Prawie każdy! I to właśnie powód, dlaczego praca na produkcji to świetna opcja dla osób, które szukają zatrudnienia za granicą po raz pierwszy. Najważniejsze wymagania wobec pracowników produkcyjnych to przede wszystkim pełna sprawność fizyczna i dobra organizacja zadań.
Jeśli poszukujesz zatrudnienia na produkcji w Niemczech, nasze oferty pracy mogą Cię zainteresować! Za nasze pośrednictwo nic nie płacisz, więc nie wahaj się skorzystać z formularza kontaktowego.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
  UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ

  Praca dla par - Niemcy

  Jak znaleźć pracę za granicą dla par bez języka – gdzie szukać?

  Praca za granicą = rozłąka z najbliższą nam osobą Rozstanie z najbliższą osobą to jedna z głównych wad w pracy za granicą na które skarżą się osoby decydujące się na Czytaj więcej…

  Kryzys mieszkaniowy w Niemczech

  Kryzys mieszkaniowy w Niemczech

  W ostatnich latach obserwuje się kryzys mieszkaniowy w Niemczech, zwłaszcza w dużych miastach. Przyczyną tego kryzysu jest niski poziom budownictwa mieszkaniowego, szczególnie w stosunku do rosnącej liczby ludności, co prowadzi Czytaj więcej…

  Karta kierowcy - gdzie wyrobic kartę?

  Karta kierowcy – gdzie i jak złożyć wniosek, jaka jest cena karty?

  Karta kierowcy w odróżnieniu od prawa jazdy, to dokument, którego nie musi posiadać każdy kierowca. Karta kierowcy dotyczy osób obsługujących konkretne pojazdy, a mianowicie kierowców kategorii C i C+E. Czym Czytaj więcej…

  Praca kierowcy ciężarówki. Wady i zalety zawodu

  Praca kierowcy ciężarówki. Poznaj wady i zalety tego zawodu

  Czy myślisz o pracy jako kierowca ciężarówki  za granicą i chcesz mieć dobry start w zawodzie? Przeczytaj artykuł i odkryj wszystkie zalety i wady tej pracy.   Stanowisko kierowca ciężarówki Czytaj więcej…

  Kierowca ciężarówki - predyspozycje do zawodu kierowcy zawodowego

  Chcesz zostać kierowcą ciężarówki w Niemczech? Sprawdź, czy nadajesz się do tej pracy!

  Kierowca ciężarówki to ciężki zawód, który jednak niesie ze sobą wiele korzyści. Jest też pełen wyzwań i trudności. Zarówno na początku drogi jako kierowca C+E, jak i w miarę upływu Czytaj więcej…

  Praca kierowcy C+E - sezonowość

  Z czym i kiedy opłaca się jeździć – czyli sezonowość pracy kierowcy C+E

  Branża transportowa jest jedną z najbardziej specyficznych. O powodzeniu prowadzenia firmy transportowej, a także godzinach pracy kierowców C+E, decyduje w dużej mierze tzw. sezonowość pracy kierowcy C+E. To wtedy obserwujemy Czytaj więcej…