Pracownik produkcji Niemcy, praca za granicą dla pracownika produkcji
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Praca Pracownik produkcji

Praca Pracownik produkcji - aktualne oferty pracy w Niemczech. Przeczytaj co oferuje pracodawca. Jeżeli praca za granicą Pracownik produkcji zainteresuje Cię aplikuj poprzez formularz lub zadzwoń.

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Obsadzenie
więcej
Miejsce pracy: Niemcy, Erfurt
Wynagrodzenie: 2350-2550 euro netto - na rękę
Miejsce pracy: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 2300/2500 € netto - na rękę
Miejsce pracy: Niemcy, Bremen
Praca: zmianowa
Wynagrodzenie: 1700/1900 € netto - na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga
System pracy: pełny etat
Wynagrodzenie: 2530-2730 € netto na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga
System pracy: pełny etat
Wynagrodzenie: 1740-1940 € netto na rękę
Brak miejsc
Miejsce pracy: Niemcy, Brema | System pracy: ciągły
Wynagrodzenie: 1600-1800 € netto - na rękę
Brak miejsc

Zapotrzebowanie na pracowników produkcji w Niemczech stale rośnie. Miejsc pracy jest coraz więcej, a to wszystko spowodowane jest błyskawicznym rozwojem przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Stanowiska, których dotyczą oferty, są bardzo zróżnicowane, a to oznacza, że na pewno znajdziesz idealną propozycję dla siebie. Dowiedz się, czego możesz spodziewać się po pracy na produkcji w Niemczech.

Jak wygląda praca na produkcji w Niemczech?

Praca na produkcji w Niemczech to przede wszystkim zajęcie, które trudno jednoznacznie zdefiniować. Zakres obowiązków oraz rodzaj wykonywanych działań zależy tu bowiem przede wszystkim od branży i specyfiki danej firmy.

Pracę w Niemczech na produkcji znajdziesz zarówno w dużych lub mniejszych fabrykach. Te położone są przeważnie na obrzeżach miast, dlatego miej na uwadze konieczność organizacji dojazdu. Plusem zatrudnienia w tej branży jest natomiast możliwość pracy zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym.

Jako kandydat na zwykłego pracownika produkcji nie musisz mieć specjalnego wykształcenia, czy też kwalifikacji. Jeśli więc planujesz wyjazd za granicę, a nie zdobyłeś jeszcze doświadczenia, taka praca może zapewnić Ci świetny start.

Nigdy nie uczyłeś się niemieckiego? Zastanawiasz się, czy praca na produkcji w Niemczech bez języka jest możliwa? W tej branży pracodawcy podchodzą do tej kwestii z bardzo dużą elastycznością. Jeśli więc nie znasz niemieckiego, także możesz zacząć pracę w Niemczech. Na produkcji bez języka poradzisz sobie bez problemu. I to nawet, jeśli kojarzysz tylko podstawowe zwroty.

Pracownik produkcji w Niemczech — czym się zajmuje?

Praca na takim stanowisku kojarzy się przede wszystkim z zadaniami przy linii produkcyjnej. Jednak bardzo często polega ona także na obsłudze różnego rodzaju maszyn i urządzeń, a nawet działaniach konserwacyjnych. Zakres obowiązków w firmie produkcyjnej może więc różnić się w zależności od wielu czynników.

Jako osoba zatrudniona w branży produkcyjnej, do Twoich głównych zadań należeć będą przede wszystkim prace manualne przy taśmie produkcyjnej. Może być to na przykład łączenie elementów, etykietowanie, czy pakowanie towarów. W pracy na produkcji w Niemczech możesz spodziewać się także obowiązków takich jak sprawdzanie jakości towarów, czy zgłaszania wszelkich usterek sprzętu.

Twoją specjalnością są naprawy? Znajdź pracę jako serwisant w Niemczech.

Praca na produkcji w Niemczech – FAQ

Ile zarabia pracownik produkcji?

Średnie wynagrodzenie pracowników produkcji w Polsce wynosi około 2500 zł netto. Ile można zarobić w Niemczech na produkcji? Stawki w tej branży są podobne, jednak wyrażane w innej walucie, dlatego zarobek należy pomnożyć czterokrotnie.

Jak wygląda praca na produkcji w Niemczech?

Praca na produkcji polega na wytwarzaniu różnego rodzaju produktów i obsłudze maszyn. Osoba zatrudniona na takim stanowisku ma obowiązek realizować wszystkie zadania zgodnie z planem produkcyjnym.

Kto może pracować na produkcji w Niemczech?

Prawie każdy! I to właśnie powód, dlaczego praca na produkcji to świetna opcja dla osób, które szukają zatrudnienia za granicą po raz pierwszy. Najważniejsze wymagania wobec pracowników produkcyjnych to przede wszystkim pełna sprawność fizyczna i dobra organizacja zadań.
Jeśli poszukujesz zatrudnienia na produkcji w Niemczech, nasze oferty pracy mogą Cię zainteresować! Za nasze pośrednictwo nic nie płacisz, więc nie wahaj się skorzystać z formularza kontaktowego.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ