Operator wózka widłowego, zorganizowane zakwaterowanie, praca Niemcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!

Operator wózka widłowego 1750/1950 euro na rękę, Lipsk

Strona główna » Oferty pracy » Praca na magazynie » Operator wózka widłowego, sztaplarki » Operator wózka widłowego 1750/1950 euro na rękę, Lipsk

Oferta pracy:

Operator wózka widłowego- zorganizowane zakwaterowanie, Lipsk

Miejsce pracy: Niemcy, Lipsk

Wynagrodzenie: 1750/1950 euro na rękę
Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tą ofertę pracy

sprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularz

OFERUJEMY:
  • Pensję 1750-1950 euro na rękę
  • Zaliczki do pobrania
  • Dodatek na dojazd do pracy
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia: Kindergeld, ubezpieczenie, składki na niemiecką emeryturę
  • Nadgodziny DODATKOWO płatne
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Profesjonalną polskojęzyczną opiekę przez cały okres zatrudnienia
  • STABLINOŚĆ ZATRUDNIENIA
  • PRACĘ OD ZARAZ
OPIS OFERTY:
  • Firma znajduje się w bezpośrednio Lipsku
  • Zakres obowiązków:
    -Kompletowanie zamówień przy pomocy wózka widłowego
    -Sprawdzanie i przepakowywanie towarów
    -Obsługa urządzeń MDE
  • System pracy: 3zmianowy
  • Firma jest międzynarodowym dostawcą usług logistycznych
OCZEKUJEMY:
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Wieloletniego doświadczenia w pracy z wózkiem widłowym
  • Ważnych uprawnień na wózek widłowy
  • Prawa jazdy kat. L lub kat. T

Zobacz też: Operator wózka widłowego/pracownik produkcji, 1890/2090 euro na rękę, zakwaterowanie, Brema

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO nie jest dla Ciebie? Sprawdź oferty w kategorii: PRACOWNK FIZYCZNY

Zainteresowała Cię ta oferta pracy i chcesz poznać szczegóły

Zostaw telefon - oddzwonimy do Ciebie

    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLA PONIŻEJ

    02-RUD01-24

    Postaw na sprawdzonego pracodawcę!
    Rekrutacja ze znakiem jakości i bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami:
    Solidny Pracodawca 2021, Zarządzanie Jakością ISO 9001.

    BEZPOŚREDNI KONTAKT +48 22 123 77 20

      CZY POSIADASZ SAMOCHÓD?

      UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ