Praca w Niemczech- bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

Praca w Niemczech- bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami

Praca w Niemczech- bezpieczeństwo i jakość potwierdzona certyfikatami

18.03.2022

Interesuje Cię  praca w Niemczech? Z dumą informujemy, że otrzymaliśmy Certyfikat jakości ISO 9001:2015 oraz tytuł: Solidnego Pracodawcy 2021. Nasze działania rekrutacyjne zostały sprawdzone i docenione.

Misją ASMO Solutions jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Bez przestrzegania standardów, zachowania stabilności i wysokiej kultury pracy nasze działania nie miałyby szansy na powodzenie. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasza praca została doceniona i nagrodzona.

Certyfikat jakości ISO 9001:2015, to poświadczenie wysokiej jakości stosowanych w organizacji procesów w zakresie rekrutacji kandydatów do pracy oraz obsługi kontraktów.

Tytuł „Solidny Pracodawca”  jest potwierdzeniem rzetelności i uczciwości pracodawcy względem pracowników.  Nagroda Solidny Pracodawca Roku przyznawana jest przedsiębiorstwom, które kierują̨ się̨ dbałością̨ o bezpieczeństwo oraz warunki pracy, jak również̇ o rozwój pracowników.

 

Zaplanuj dokładnie swój wyjazd do pracy w Niemczech.

Praca za granicą to marzenie wielu osób, niezależnie od wieku, pochodzenia i statusu społecznego. Korzyści, jakie wiążą się z wyjazdem do innego kraju w celach zarobkowych to przede wszystkim wyższe wynagrodzenie i, co za tym idzie, lepsze życie. Jednak to nie koniec zalet. Przeprowadzka umożliwia zwiedzanie innego państwa, poznawanie odmiennej kultury i nowych ludzi. To wszystko brzmi bardzo pięknie. Należy jednak zawsze zachować zdrowy rozsądek i pamiętać o bezpieczeństwie.

W Polsce większość z nas czuje się pewnie i swobodnie. Znamy okolicę w której mieszkamy i pracujemy, potrafimy się dobrze po niej poruszać. Otaczamy się rodziną i znajomymi. Zawsze możemy kogoś zapytać o opinie, rady i wskazówki. Gdy jedziemy do obcego kraju nasza sytuacja diametralnie się zmienia- musimy się nauczyć funkcjonowania w nowej rzeczywistości. Nie jest to bardzo trudne, zajmuje jednak zazwyczaj trochę czasu, szczególnie gdy barierę stanowi słaba znajomość języka.

Dlatego, gdy planujesz wyjazd do pracy w Niemczech warto wszystko dobrze zaplanować i maksymalnie sobie ułatwić. Począwszy od poszukiwań i rekrutacji po formalności, mieszkanie i funkcjonowanie w nowym miejscu. Nie należy jechać „ w ciemno” i narażać się tym samym na nieprzyjemne sytuacje.

Praca w Niemczech z Asmo Solutions- dlaczego warto wyjechać?

Bardzo ważnym partnerem dla osób planujących wyjazd do pracy w Niemczech jest agencja Asmo Solutions, która dba o pracowników i ułatwia im start w nowych warunkach. W Asmo znajdziesz sprawdzone oferty pracy oraz łatwo przejdziesz przez proces rekrutacji i kompletowania dokumentów. Pracownikom Asmo naprawdę zależy na tym abyś otrzymał dobre zatrudnienie, aby wszystkie formalności były prawidłowo przeprowadzone i żebyś bezpiecznie dotarł do nowej pracy i był z niej zadowolony.

Rozpoczęcie nowej pracy za granicą jest  wyzwaniem logistycznym. Przygotowania do wyjazdu to duże przedsięwzięcie, szczególnie gdy w planach jest dłuższy pobyt poza domem. Pierwsze dni w nowej pracy potrafią przytłoczyć ilością formalności, informacji i zasad, które należy poznać. Każdy potrzebuje trochę czasu na oswojenie z nowym miejscem, ludźmi i warunkami pracy.

Dzięki Asmo Solutions w tym czasie możesz liczyć na ogromne wsparcie polskich koordynatorów. Czyli osób, które telefonicznie będą się z Tobą kontaktować i do których Ty zawsze będziesz mógł zadzwonić. Pracownicy Asmo Solutions przekażą Ci wszystkie potrzebne informacje oraz w wskazówki. Pomogą w przypadku wątpliwości i ewentualnych nieporozumień. Jest to nieocenione wsparcie szczególnie w pierwszych dniach nowej pracy w Niemczech.

Bezpieczna praca w Niemczech czeka na Ciebie!

Jeśli do tej pory myślałeś o pracy w Niemczech ale miałeś wątpliwości, obawy o bezpieczeństwo lub martwiłeś się, że nie dasz rady. Skontaktuj się z pracownikami Asmo Solutions- agencji pracy działającej w oparciu o najwyższe standardy potwierdzone certyfikatami jakości. Agencji, która ułatwia polskim pracownikom zdobycie  bezpiecznej i dobrze płatnej pracy w Niemczech.

 

Aby zapoznać się z naszymi ofertami pracy kliknij TU.

Informacje o ofertach znajdziesz też na naszym koncie fb.