Prezenty dla kierowców ciężarówek - ranking od ASMO Solutions
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

Prezenty dla kierowców ciężarówek – ranking

Prezenty dla kierowców ciężarówek – ranking

06.12.2021

Bliski Ci mężczyzna zawodowo zajmuje się prowadzeniem ciężarówki na długodystansowych trasach?  Podpowiadamy, jakie gadżety będą trafione, przydatne i na pewno umilą codzienną pracę! Oto lista prezentów dla tirowca, które śmiało możesz kupić na urodzin, święta lub bez okazji. Jeśli zastanawiasz się  jaki praktyczny prezent dla kierowcy tira sprawdzi się najlepiej, czytaj dalej!

Gadżety dla kierowcy tira, które uprzyjemnią długą podróż

Kubek termiczny

Bo nic nie smakuje tak dobrze, jak gorąca kawa! Kubek termiczny to znacznie bardziej praktyczna propozycja niż klasyczny termos z osobnym kubeczkiem. Można go chwycić w dowolnej chwili i wzmocnić się łykiem ciepłego napoju. Warto jednak wybrać model, który posiada dodatkowe zabezpieczenie przed wylaniem się cieczy (np. na przycisk), aby ostrzejszy zakręt nie oznaczał zalanego kawą pojazdu – i zwyczajnie niebezpiecznej sytuacji. 

Podróżny ekspres do kawy

A jeśli o kawie mowa, to dla prawdziwych miłośników tego napoju proponujemy podróżny ekspres do kawy. Taki prezent dla kierowcy tira to zbawienie w sytuacji, gdy konieczna jest przerwa na szybkie espresso, a do najbliższej stacji jeszcze kawał drogi. Aromatyczny napój na wyciągnięcie ręki pozwoli naładować baterie i ruszyć dalej. Ekspres dodatkowo sprawdzi się na górskich wycieczkach, wczasach pod namiotem czy wędrówkach – słowem wszędzie tam, gdzie dostęp do kawy z restauracji jest utrudniony.

Głośniki

Odpowiedni głośnik, ulubiona muzyka i każda podróż stanie się przyjemniejsza! Dobrze dobrana muzyka oraz optymalna głośność pozytywnie wpływa na nastrój, koncentrację i redukuje uczucie znużenia. Ważne, aby muzyka nie zagłuszała całkowicie dźwięków z otoczenia. Z wysokiej jakości głośnika brzmienie będzie czyste i piękne, a to jest o wiele ważniejsze od samej mocy.

 

Prezent dla kierowcy tira – wybierz bezpieczeństwo!

Zastanawiając się nad praktycznymi podarkami, nie sposób nie wspomnieć o kilku gadżetach, które realnie poprawią bezpieczeństwo na drodze. Przedstawiamy pomysł na prezent dla kierowcy tira – użyteczny i ciekawy:

Kamerka samochodowa

Nieoceniona w sytuacji zdarzeń drogowych, ale nie tylko! Rejestrująca obrazy z trasy kamera pozwoli uwiecznić widoki – a kierowca może kontynuować jazdę ze świadomością, że tworzy się właśnie piękna pamiątka.

Brelok na klucze z lokalizatorem

Wiecznie zagubione klucze to zmora wielu kierowców. Aby bliska Ci osoba zajmująca się prowadzeniem ciężarówek nie musiała tracić czasu na poranne poszukiwania, zafunduj jej brelok z Bluetooth, który w połączeniu z aplikacją pozwoli zlokalizować zgubę. Takie gadżety są dostępne zarówno dla posiadaczy telefonów z systemem IOS, jak i z Androidem. Bardziej zaawansowane modele są wyposażone w głośniczki wydające dźwięk, co ułatwia odszukanie kluczy. Ten drobny gadżet potrafi zmienić życie!

Okulary z polaryzacją

Okulary do zadań specjalnych to prawdziwy must-have dla kierowców. Profesjonalne szkła działają w taki sposób, by z jednej strony nie ograniczać widoczności, a z drugiej – zapobiegać oślepieniu przez nadjeżdżający pojazd czy miejskie światła. Taki gadżet sprawdzi się na każdej trasie, niezależnie od jej długości, pory roku czy rodzaju prowadzonego pojazdu.

 

Postaw na elegancję! Szykowny prezent dla kierowcy tira

Zastanawiasz się, co na prezent dla kierowcy tira ceniącego szyk i elegancję będzie najlepszym wyborem? ASMO Solutions podpowiada!

Rękawiczki samochodowe

Skórzane rękawiczki z palcami lub bez będą trafionym wyborem dla fana ponadczasowej elegancji. Najwyższej jakości modele są tak skrojone, aby poprawiać przyczepność i chwyt kierownicy. Mogą służyć w chłodne jesienne dni, zimą i wiosną – i to nie tylko w czasie jazdy! Taki dodatek sprawdzi się na wyjście do wełnianego płaszcza.

Pokrowce na siedzenia

Odświeżenie wnętrza samochodu to znakomity prezent dla kierowcy ciężarówki, który ceni komfort, wygodę i ma dla niego znaczenie wygląd otoczenia. Warto przed zakupem upewnić się, jaki model samochodu chcemy doposażyć, aby prezent był idealnie trafiony.