Praca Skoczek Niemcy - oferty pracy za granicą - ASMO Solutions
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Skoczek

Kierowca skoczek – praca Niemcy

Kierowca skoczek, to osoba pracująca na zastępstwo. Wyobraźmy sobie sytuacje w której kierowca zatrudniony w firmie transportowej na standardowych warunkach zachoruje lub musi wziąć urlop, a jego pracę musi wykonać inny pracownik. Wtedy właśnie wkracza skoczek. Jest to stanowisko bardzo ważne, ponieważ pozwala na utrzymanie płynności procesów w firmach transportowych. Skoczek  musi wyróżniać się odpowiednim zestawem cech i umiejętności, aby spełniać dobrze swoje zadania. Stanowisko to wymaga dużego doświadczenia i gotowości do pracy w trudniejszych niż standardowe warunkach.

Kierowca C+E skoczek – wymagania

Kierowca pracujący na stanowisku skoczka musi cechować się dużą elastycznością. Ważne jest też wszechstronne doświadczenie: na zestawach BDF, wywrotkach, plandekach czy chłodniach. Pozwala to kierowcy na łatwe zmiany zleceń i reagowanie na bieżące potrzeby pracodawcy i czyni go niezwykle cennym specjalistą.

Kierowca skoczek musi być dyspozycyjny oraz  gotowy do pracy o różnych porach dnia i nocy, na mniej lub bardziej znanych, krótszych i dłuższych trasach w zależności od aktualnych potrzeb firmy. Jego każdy dzień w pracy może różnić się od poprzedniego, pod względem miejsca, czasu pracy, jak również typu prowadzonego pojazdu. Jest to zajęcie dla osób kontaktowych i łatwo dopasowujących się do zmieniającego się środowiska pracy.

Praca skoczka w niemieckich firmach

Osoba zatrudniona jako kierowca skoczek w Niemczech powinna znać język niemiecki i/lub angielski,  w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy. Wymagana jest w tym celu znajomość słownictwa branżowego używanego przez  dyspozytorów, logistyków, magazynierów etc. Dzięki znajomości języka, współpraca ta będzie przebiegać prawidłowo, a skoczek będzie się cieszył większą samodzielnością.

Posługiwanie się językiem niemieckim lub angielskim zapewnia również większy wybór firm do natychmiastowej współpracy. Pracownik wyposażony w tę umiejętność będzie chętniej wybierany do pracy, ponieważ komunikacja z nim nie wymaga angażowania dodatkowych osób.

Praca skoczka w ASMO  Solutions

W Asmo Solutions wiemy, jak wymagająca jest praca kierowcy na stanowisku skoczka. Dlatego naszym celem jest ułatwianie, w jak największym stopniu tego trudnego zajęcia. Kierowca  nawiązujący z nami współpracę nie musi martwić się o kilka różnych umów i negocjowanie warunków z wieloma pracodawcami. Pracownicy zatrudnieni w Asmo Solutions podpisują jedną umowę, która umożliwia dalszą współpracę z kilkoma firmami. Nasza agencja dba też o to, aby grafiki i warunki pracy były jak najlepsze.

Najlepszą rekomendacją współpracy z Asmo Solutions jest fakt, że Ci sami kierowcy pracują dla nas na tym trudnym stanowisku od lat i są zadowolenie zarówno z warunków pracy, jak i zarobków. . Dlatego zapraszamy do współpracy osoby dyspozycyjne, z kilkuletnim doświadczeniem, znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego. W zamian oferujemy zarobki na poziomie nawet 3000-3200€ netto miesięcznie oraz opiekę i wsparcie podczas zatrudnienia.

Zobacz też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ