Praca kierowca C Niemcy | Kierowca kat C | Kierowca tira - zobacz
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Kierowca kat C

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Trasy
Zestaw
więcej
Hamburg
2400-2600 euro netto - na rękę
wokół komina
solówka
Dusseldorf
2400-2600 eur netto - na rękę
wokół komina
chłodnia
Trier
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina
chłodnia solówka
Stuttgart
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina
chłodnia
Stuttgart
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina
chłodnia
München
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina
chłodnia
Erfurt
2500-2700 euro netto - na rękę
Dalekobieżne
BDF- oś skrętna

Jesteście zainteresowani zmianą pracy? Szukacie miejsca, w którym będziecie mogli liczyć na lepsze warunki zatrudnienia? A może jesteście dopiero na początku swojej zawodowej ścieżki, ale jesteście przekonani, że praca jako kierowca C jest właśnie dla Was? Niezależnie od powodów, jakie Wami kierują możecie być pewni, że z będziecie zadowoleni z ofert, które dla Was zebraliśmy.

Praca kierowca ciężarówki Niemcy – dlaczego my?

Na naszej stronie znajdziecie jedynie sprawdzone i tym samym pewne oferty pracy. Przykładamy ogromną wagę do tego, by umieszczać tu informacje od godnych zaufania firm, które uczciwie traktują swoich pracowników. Znajdziecie tu wiele informacji na temat konkretnych wymagań na danym stanowisku, w tym przypadku pracy jako kierowca C Niemcy. Możecie sprawdzić, czy wymagana jest znajomość języka obcego i na jakim poziomie. Dowiecie się również o benefitach jakie mogą płynąć z tego zatrudnienia. To właśnie dzięki nim będziecie w stanie utrzymać się na wyjeździe, a także odłożyć pieniądze lub zabezpieczyć swoją rodzinę. Jeśli jesteście ciekawi innych zalet płynących z zatrudnienia jako kierowca kat C w Niemczech, to sprawdźcie dokładnie poszczególne oferty.

Kierowca tira Niemcy – oferty pracy

Praca dla kierowcy ciężarówki w Niemczech to jedna z naszych propozycji zatrudnienia. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich umieszczonych w tej kategorii ofert pracy, a także do zapoznania się z innymi zakładkami. Kliknijcie i sprawdźcie jakie propozycje czekają na Was w kategorii kierowca BDF Niemcy. Być może Wasze kwalifikacje będą zgodne z wymaganiami? Bardzo często potencjalni pracodawcy oferują również przeszkolenie, a także wsparcie np. w nauce języka niemieckiego. Dlatego jeśli macie pytania do jakiejś oferty, to od razu się z nami kontaktujcie. Postaramy się jak najprecyzyjniej udzielić odpowiedzi.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ