BDF praca Niemcy | Kierowca BDF Niemcy - oferty pracy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

BDF

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Trasy
Zestaw
więcej
Norymberga a Stuttgart
2800-3000 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF oś skrętna
Norymberga
2800-3000 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Bremen
2700-2900 eur netto - na rękę
wokół komina
BDF
Niemcy
3100-3300 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
BDF
Hamburg
2700-2900 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Zwickau
2600-2800 eur netto - na rękę
wokół komina
BDF
Berlin
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
BDF
Würzburg
2800-3000 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Bielefeld
2700-2900 eur netto - na rękę
dalekobieżne
plandeka/BDF
Norymberga
2650-2850 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF

Systemy BDF cieszą się rosnącą popularnością, są bowiem skutecznym środkiem do optymalizacji łańcucha dostaw. Z tego powodu w niemieckiej branży transportowej wciąż poszukiwani są specjaliści do obsługi pojazdów z systemami nadwozi wymiennych (BDF). Praca kierowcy BDF jest bardzo dobrze wynagradzana, wymaga jednak specyficznych kwalifikacji.

Praca kierowca BDF Niemcy – najczęstsze wymagania

Niemieckie firmy transportowe najczęściej chcą zatrudnić osoby z doświadczeniem w systemach BDF. Praca odbywa się w różnych rejonach kraju, należy być więc przygotowanym na tę okoliczność. Umiejętność obsługi zestawów BDF, prawo jazdy kategorii C+E oraz karta kierowcy to podstawowe wymagania. Czasem do nich należy też podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Warto wtedy poznać słownictwo branżowe, które może być szczególnie przydatne. W niektórych firmach przydadzą się uprawnienia ADR – to potwierdzenie przygotowania do pracy z towarami niebezpiecznymi.

Kierowca CE BDF Niemcy – bez znajomości języka niemieckiego

Brak znajomości języka niemieckiego nie zawsze jest przeszkodą w podjęciu zatrudnienia jako kierowca BDF. Takie osoby również powinny sprawdzać oferty umieszczane na naszej stronie. Na rynku niemieckim regularnie pojawiają się ogłoszenia typu praca kierowca CE Niemcy BDF z polską obsługą! Takie stanowisko to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą i mogą pracować za granicą, cieszyć się lepszymi zarobkami, ale nie zdążyli poznać języka.

Praca kierowca BDF Niemcy – benefity

W Niemczech możesz liczyć na stabilne zatrudnienie jako kierowca BDF. Pracownicy mogą często podpisać umowę o pracę na czas nieokreślony. Ponadto oferuje im się pakiety benefitów: zasiłek rodzinny Kindergeld, pakiety ubezpieczeń, czy nawet zakwaterowanie w zależności od pracodawcy.

Osoby zatrudniane są w systemie zmianowym lub w regularnych godzinach od poniedziałku do piątku. Niektóre firmy poszukują osób do pracy na trasach dalekobieżnych, inne – na terenie firmy. Możliwości jest sporo, więc warto rozglądać się za dobrze dopasowaną ofertą! Zachęcamy do sprawdzenia również innych ofert, np. praca kierowca CE chłodnia Niemcy a także dla kierowców!

Najczęściej zadawane pytania:

Ile zarabia kierowca BDF w Niemczech?

W Niemczech kierowcy BDF mogą liczyć na bardzo atrakcyjne zarobki, które zaczynają się od ok 2400 euro miesięcznie netto. Osoby bardziej doświadczone oraz posiadające dodatkowe uprawnienia mogą liczyć nawet na 3000 euro/mies. na rękę.

Jak zostać kierowcą BDF?

Aby zostać kierowcą BDF należy posiadać prawo jazdy kat. C+E. Osoby, które nie miały do czynienia z zestawami BDF mogą udać się na dodatkowe szkolenia, organizowane np. w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego.

Czy pracodawcy wymagają uprawnień ADR?

To zależy od firmy. Niektórzy pracodawcy wymagają takich uprawnień, ale nie wszyscy. Uprawnienia ADR nie są niezbędne na tym stanowisku.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ