Kierowca kat. C, C+E – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
        |     LOGOWANIE     |     REJESTRACJA

OFERTY PRACY

Praca Kierowca kat. C, C+E

Praca kierowca C+E Niemcy wywrotka

Posiadasz prawo jazdy kategorii C+E i chcesz rozpocząć pracę jako kierowca samochodu ciężarowego typu wywrotka? A może jesteś już doświadczonym specjalistą ze znajomością wielu systemów i uprawnieniami ADR? Praca kierowcy wywrotki w Niemczech może być w obu przypadkach przełomowym krokiem w karierze. Doskonałe zarobki, pakiety pracownicze i stabilne zatrudnienie oferowane przez niemieckie firmy przyciągają kierowców z Polski. Sprawdź nasze oferty pracy!

Praca: kierowca C+E, Niemcy. Wywrotka – wymagania

Jakie warunki należy spełnić, by móc podjąć pracę jako kierowca wywrotki? Najważniejsze jest ważne prawo jazdy kategorii C+E z ważnym kodem 95 oraz karta kierowcy. Pozostałe wymagania są zależne od konkretnej firmy i stanowiska. Mogą do nich należeć: uprawnienia ADR, doświadczenie z różnymi systemami lub na samych wywrotkach oraz znajomość niemieckiego.

 

W niektórych firmach zatrudnieni pracują w systemie zmianowym, na miejscu lub w trasach. Koniecznie sprawdź różne oferty, aby dowiedzieć się, jaka praca odpowiada Ci najbardziej! Za zachodnią granicą spotkasz różnorodne możliwości.

Praca (Niemcy) – wywrotka. Z językiem czy bez?

Praca w Niemczech może być znakomitą okazją do poprawy warunków pracy, szansą na lepsze zarobki i dostęp do wielu atrakcyjnych benefitów. Czy jednak znajomość języka niemieckiego jest niezbędna, aby wziąć udział w rekrutacji i zdobyć zatrudnienie w zagranicznej firmie? Niekoniecznie!

 

Już z ogłoszenia dowiesz się, czy komunikacja będzie się odbywać w języku niemieckim. Wiele firm oferuje wsparcie polskiej obsługi i tłumaczy. Praca: kierowca wywrotki (Niemcy) bez języka to realna szansa dla specjalistów! Znajomość niemieckiego jest oczywiście mile widziana i osoby dobrze władające tym językiem będą miały więcej możliwości.

 

Warto więc poznawać niemiecki – nie jest on niezbędny, by znaleźć dobrze płatną pracę, ale może się bardzo przydać w dalszym rozwoju na niemieckim rynku. W dodatku ułatwi codzienne funkcjonowanie za granicą.

FAQ

 

  1. Jakie jest wynagrodzenie za pracę kierowcy wywrotki?

Kierowca wywrotki może liczyć na wynagrodzenie zaczynające się od ok. 2500-2600 euro miesięcznie netto. W niektórych firmach pracownicy z wysokim doświadczeniem mogą liczyć na ponad 3000 euro na rękę.

 

  1. Czy znajomość niemieckiego jest wymagana?

Nie zawsze. Niektórzy pracodawcy poszukują kierowców z komunikatywną znajomością niemieckiego, inni zatrudniają też osoby posługujące się angielskim. Pracownicy mówiący po polsku mogą natomiast rekrutować się do firm z polską obsługą.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ