Kierowca kat. C, C+E – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
        |     LOGOWANIE     |     REJESTRACJA

OFERTY PRACY

Praca Kierowca kat. C, C+E

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Trasy
Zestaw
więcej
Niemcy
3000-3200 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
Hanower
2450-2650 eur netto - na rękę
dalekobieżne
silos

Kierowca C+E silos, Niemcy

Poszukujesz zatrudnienia w Niemczech? Masz doświadczenie w obsłudze pojazdów typu silos i chcesz zwiększyć swoje zarobki na atrakcyjnych warunkach? Chcesz zacząć od zaraz? Praca kierowcy silos na terenie Niemiec da Ci możliwości rozwoju, benefity, dobre wynagrodzenie i stabilną posadę. Sprawdź ogłoszenia i rozpocznij rekrutację!

Praca – silosy, Niemcy. Jakie są wymagania?

Aby pracować jako kierowca C+E silos, musisz mieć do tego odpowiednie uprawnienia. Najważniejsze jest oczywiście posiadanie ważnego prawa jazdy C+E oraz karty kierowcy. Na niektóre wakaty poszukiwani są pracownicy z doświadczeniem, ale są również firmy, które przygotują osoby z uprawnieniami do pracy. Wtedy wystarczy mobilizacja i chęć do nauki.

 

Zdarzają się pracodawcy wymagający uprawnień ADR, jednak nie dotyczy to wszystkich ofert. Możesz przejść odpowiednie szkolenie we własnym zakresie, by zwiększyć swoją konkurencyjność – ale znajdziesz też oferty odpowiednie dla Ciebie już teraz!

Praca: kierowca C+E silos (Niemcy) – czy niemiecki jest konieczny?

Praca za zachodnią granicą kusi ze względu na warunki zatrudnienia, w tym o wiele wyższe zarobki niż na polskim rynku. Czy jednak znajomość języka niemieckiego jest niezbędna i może zadecydować o zatrudnieniu?

 

Z pewnością komunikatywne porozumiewanie się po niemiecku będzie dla kierowcy C+E (silos) korzystne i stworzy więcej możliwości. Są pracodawcy, którzy wymagają dobrej znajomości tego języka. Nie oznacza to jednak, że drzwi do zagranicznej kariery są zamknięte dla polskojęzycznych kierowców! Ogłoszenia o pracę bez języka również się pojawiają!

FAQ

  1. Na jakie benefity mogą liczyć kierowcy C+E silosów w Niemczech?

Pracownicy mogą liczyć na świadczenia, które przysługują im z tytułu niemieckiej umowy o pracę. Częstym benefitem jest zakwaterowanie (nawet w weekendy), zasiłek rodzinny Kindergeld oraz możliwość wypłacania zaliczek za pracę.

  1. Jakie jest wynagrodzenie za pracę kierowcy silosów?

Kierowcy mogą liczyć na wynagrodzenie na poziomie blisko 3000 euro miesięcznie. Stawki zaczynają się od od 2400 euro netto i rosną w zależności od firmy, doświadczenia i umiejętności.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ