Kierowca kat. C, C+E – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
        |     LOGOWANIE     |     REJESTRACJA

OFERTY PRACY

Praca Kierowca kat. C, C+E

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Trasy
Zestaw
więcej
Niemcy
3000-3200 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
Hamburg
2600-2800 eur netto - na rękę
dalekobieżne
chłodnia
Essen
2500-2700 eur netto - na rękę
dalekobieżne
chłodnia

Praca kierowca chłodnia – Niemcy

Interesuje Cię praca w firmach transportowych i chcesz podjąć się prowadzenia samochodu typu chłodnia? Jeśli jesteś gotowy na pracę za zachodnią granicą, możesz zyskać wysokie wynagrodzenie, bogate pakiety socjalne, dzienną dietę i premie. Poznaj nasze oferty pracy! Kierowca C+E (chłodnia) znajdzie w naszym serwisie atrakcyjne ogłoszenia z Niemiec.

Praca kierowca (chłodnia) – Niemcy. Opis stanowiska

Do obowiązków kierowcy C+E chłodni należy prowadzenie tego typu samochodu ciężarowego, na krótko- i dalekobieżnych trasach. Czasem wymagana jest pomoc przy załadunku i rozładunku na wyznaczonych punktach trasy.

 

Pracodawcy wymagają posiadania aktualnego prawa jazdy kat. C+E i karty kierowcy z kodem 95. Znajomość niemieckiego jest mile widziana lub wymagana na poziomie komunikatywnym. Znajdą się jednak oferty dla osób, które nie mówią po niemiecku – firmy transportowe często oferują obsługę w języku polskim lub obecność tłumacza.

Kierowca C+E (chłodnia) – Niemcy. Zalety

Do najczęściej oferowanych przez niemieckie firmy transportowe korzyści należą pakiety socjalne, zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony lub kontrakt, dzienna dieta w wysokości ok. kilkunastu euro, ubezpieczenia i zakwaterowanie. Interesuje Cię doskonale płatna, stabilna praca? Kierowca C+E (chłodnia) to stanowisko w branży transportowej, które warto rozważyć!

Wymagania na stanowisko kierowca C+E (chłodnia)

Idealny kandydat do pracy w niemieckiej firmie transportowej musi oczywiście posiadać prawo jazdy kat. C+E. Niektórzy pracodawcy wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku, inni – gotowości do rozpoczęcia pracy od zaraz. Należy być przygotowanym na zmianowy system pracy. Pracownik w branży transportowej powinien być dyspozycyjny, zdolny do pracy w niestandardowych godzinach oraz nierzadko na terenie całego kraju.

 

Nie jest konieczna znajomość niemieckiego, warto jednak poświęcić czas na naukę języka, aby poznać go chociaż na podstawowym poziomie. Z pewnością ułatwi to pobyt za granicą, nawet jeśli pracodawca takich umiejętności nie wymaga.

 

FAQ

  1. Ile zarabia kierowca chłodni z kat. C+E?

Zarobki kierowców zaczynają się od ok. 2000 euro miesięcznie i mogą rosnąć do niemal 3000 euro w zależności od firmy i wymagań pracodawcy. Do tego pracownicy często mogą liczyć na atrakcyjne dodatki, premie i benefity.

 

  1. Czy pracodawca oferuje zakwaterowanie?

Często firma proponuje pracownikom zakwaterowania w trasie lub udziela pomocy w znalezieniu takiego miejsca. Kierowcy nierzadko mają dostęp do konsultanta, który udziela niezbędnych wskazówek w trasie oraz zajmuje się kwestiami logistycznymi.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ