Kierowca kat. C, C+E – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
        |     LOGOWANIE     |     REJESTRACJA

OFERTY PRACY

Praca Kierowca kat. C, C+E

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Trasy
Zestaw
więcej
Kassel
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina
plandeka/BDF
Münster
2600-2800 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
BDF
Hamburg
2700-2900 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Niemcy
3000-3200 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
Norymberga
2600-2800 euro netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Frankfurt nad Menem
2500-2700 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Bremen
2200 euro brutto + diety i dodatki
wokół komina
kontener morski/BDF
Hamburg
2600-2800 eur netto - na rękę
wokół komina
BDF, Ranger
Magdeburg
2500-2700 eur netto - na rękę
wokół komina
BDF, Ranger
Berlin
2300-2500 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
BDF

Kierowca BDF – praca Niemcy

Systemy BDF cieszą się rosnącą popularnością, są bowiem skutecznym środkiem do  optymalizacji łańcucha dostaw. Z tego powodu w niemieckiej branży transportowej wciąż poszukiwani są specjaliści do obsługi pojazdów z systemami nadwozi wymiennych (BDF). Praca kierowcy BDF jest bardzo dobrze wynagradzana, wymaga jednak specyficznych kwalifikacji. Masz doświadczenie jako kierowca BDF i chcesz znaleźć atrakcyjną posadę w Niemczech? Sprawdź nasze oferty pracy!

Praca kierowca – Niemcy. BDF – najczęstsze wymagania

Niemieckie firmy transportowe najczęściej chcą zatrudnić osoby z doświadczeniem w systemach BDF. Praca (Niemcy) odbywa się w różnych rejonach kraju, należy być więc przygotowanym na tę okoliczność. Umiejętność obsługi zestawów BDF, prawo jazdy kategorii C+E oraz karta kierowcy to podstawowe wymagania, czasem do nich należy też podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

 

Jakie są dodatkowe atuty w rekrutacji do pracy kierowcy BDF? W niektórych firmach przydadzą się uprawnienia ADR – to potwierdzenie przygotowania do pracy z towarami niebezpiecznymi.

Praca: kierowca C+E, Niemcy. BDF z językiem niemieckim i bez

Wiele osób, które chętnie chciałyby podjąć się pracy w Niemczech jako kierowca BDF zastanawia się, czy umiejętności językowe są do tego niezbędne. Bywa, że pracodawca wymaga przynajmniej podstawowej znajomości niemieckiego, aby codzienna współpraca przebiegała płynnie. Warto wtedy poznać słownictwo branżowe, które może być szczególnie przydatne.

 

Jednak osoby, które nie znają niemieckiego również mogą sprawdzać oferty! Za zachodnią granicą często pojawiają się propozycje dla specjalistów z Polski. Ogłoszenia: praca – kierowca BDF z polską obsługą pojawiają się na naszym serwisie. Takie stanowisko to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą i mogą pracować za granicą, cieszyć się lepszymi zarobkami, ale nie zdążyli poznać języka.

Praca – kierowca BDF. Jakie warunki zatrudnienia panują w Niemczech?

W Niemczech możesz liczyć na stabilne zatrudnienie jako kierowca BDF. Pracownicy mogą często podpisać umowę o pracę na czas nieokreślony. Ponadto oferuje im się pakiety benefitów: zasiłek rodzinny Kindergeld, pakiety ubezpieczeń, czy nawet zakwaterowanie w zależności od pracodawcy.

 

Osoby zatrudniane są w systemie zmianowym lub w regularnych godzinach od poniedziałku do piątku. Niektóre firmy poszukują osób do pracy na trasach dalekobieżnych, inne – na terenie firmy. Możliwości jest sporo, więc warto rozglądać się za dobrze dopasowaną ofertą!

 

FAQ

  1. Ile zarabia kierowca BDF w Niemczech?

W Niemczech kierowcy BDF mogą liczyć na bardzo atrakcyjne zarobki, które zaczynają się od ok 2400 euro miesięcznie netto. Osoby bardziej doświadczone oraz posiadające dodatkowe uprawnienia mogą liczyć nawet na 3000 euro/mies. na rękę.

  1. Jak zostać kierowcą BDF?

Aby zostać kierowcą BDF należy posiadać prawo jazdy kat. C+E. Osoby, które nie miały do czynienia z zestawami BDF mogą udać się na dodatkowe szkolenia, organizowane np. w wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego.

  1. Czy pracodawcy wymagają uprawnień ADR?

To zależy od firmy. Niektórzy pracodawcy wymagają takich uprawnień, ale nie wszyscy. Uprawnienia ADR nie są niezbędne na tym stanowisku.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ