⭐ Praca kierowca CE Niemcy ⭐ | 🥇 Praca kierowca Niemcy ⭐
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

OFERTY PRACY

Praca Kierowca kat. C, C+E

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
Trasy
Zestaw
więcej
Osnabrück
2600-2800 eur netto - na rękę
wokół komina
Plandeka
Bremen
2600-2800 eur netto - na rękę
wokół komina
plandeka
Norymberga
3000-3200 eur netto - na rękę
dalekobieżne
BDF
Bremen
2500-2700 euro na rękę
dalekobieżne
plandeka
Niemcy
3300-3500 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
BDF
Berlin
2600-2800 eur netto - na rękę
wokół komina/dalekobieżne
BDF
Niemcy
3000-3200 eur netto - na rękę
wokół komina
skoczek
Magdeburg
2500-2700 eur netto - na rękę
dalekobieżne
betoniarka
Bamberg
2900-3100 eur netto - na rękę
dalekobieżne
plandeka
Bremen
2600-2800 euro netto - na rękę
dalekobieżne
plandeka
Berlin
2300 - 2450€ netto - na rękę
dalekobieżny
BDF
Bremen
2200 euro brutto + diety i dodatki
wokół komina
kontener morski/BDF

Praca za granicą przyciąga wiele osób. Trudno się temu dziwić, ponieważ daje ona szansę pracy i życia w zupełnie innym, wyższym standardzie. Oczywiście mowa tu między innymi o zarobkach, które można otrzymać za wykonywane zadania, a także pakiety socjalne obowiązujące na różnych stanowiskach. Odłożenie oszczędności, zakup nowego mieszkania, a także godna emerytura. Te aspekty w głównej mierze przyświecają osobom poszukującym zatrudnienia jako kierowca CE w Niemczech. I nie są one rozbieżne z tym co rzeczywiście można zyskać wyjeżdżając do pracy w tym właśnie kraju.

Kierowca kat CE w Niemczech – dlaczego my?

Jesteśmy przekonani, że w gąszczu informacji i ofert, na które można trafić w internecie ciężko jest wyłuskać te rzetelne. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszych usług, ponieważ do współpracy wybieramy jedynie sprawdzone firmy. Weryfikujemy zarówno pracodawcę, jak i jego ofertę i tym samym osoby szukające zatrudnienia na stanowisku kierowca CE Niemcy otrzymują konkretne informacje. Co więcej zyskują szansę na pracę z nowym sprzętem. Nie trzeba obawiać się niesprawnych zestawów, które w ogóle nie powinny funkcjonować. Wysokie zarobki, logistyka na wysokim poziomie, a także świeże ciężarówki i naczepy. Właśnie takie oferty wyszukujemy dla potencjalnych pracowników. Zarobki kierowców zaczynają się od ok. 2000 euro miesięcznie i mogą rosnąć do niemal 3000 euro w zależności od firmy i wymagań pracodawcy. Do tego pracownicy często mogą liczyć na atrakcyjne dodatki, premie i benefity.

Kierowca CE Niemcy – poznaj oferty pracy

Jeśli jesteś zainteresowany tego rodzaju zatrudnieniem to zachęcamy Cię do przejrzenia naszej strony. Znajdziesz na niej wiele interesujących ofert pracy. Wiele z nich oferuje przyjęcie praktycznie od zaraz. Spisz swoje kompetencje i porównaj je z wymaganiami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to skontaktuj się z naszym zespołem. Razem znajdziemy oferty dla kierowcy kat CE w Niemczech lub inne. Polecamy sprawdzenie również ofert na nieco innych stanowiskach, zobacz między innymi ofertę na kierowca tira w Niemczech. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wybrałeś dla siebie najlepszą opcję.

FAQ

Ile zarabia kierowca tira w Niemczech?

Wysokość zarobków kierowcy tira w Niemczech zależy od wielu czynników. Wynagrodzenie może być inne w zależności od firmy, regionu zatrudnienia, kwalifikacji, czy też znajomości języka. Jako kierowca CE można zarobić średnio od 1800 do 3000 euro.

Jak zostać kierowcą tira?

Kierowca CA musi mieć odpowiednie uprawnienia. Jak zostać kierowcą ciężarówki? W tym celu należy uzyskać prawo jazdy kategorii C, a następnie przystąpić do kursu C+A.

Czy język niemiecki jest potrzebny w pracy kierowcy?

Znajomość języka niemieckiego, choć przeważnie niewymagana, jest przydatna w branży transportowej. Ułatwia ogólną komunikację oraz zwiększa szanse zatrudnienia. Osoby biegle posługujące się niemieckim mogą liczyć też na wyższe zarobki.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ