PRACA TRANSPORT I LOGISTYKA – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

OFERTY PRACY

PRACA TRANSPORT I LOGISTYKA

Znajdź pracę w transporcie i logistyce jako operator sztaplarki, komisjoner, magazynier lub kierowca. W agencji pracy Asmo Solutions znajdziesz oferty zatrudnienia w Niemczech w sprawdzonych, firmach transportowych z którymi współpracujemy z sukcesem już od wielu lat. Sprawdź aktualne oferty pracy zagranicą i zdobądź doświadczenie zawodowe oraz kolejne pozycje w CV u najlepszych pracodawców w Niemczech.

Transport i logistyka – dobra praca zagranica

Asmo Solutions jest doświadczoną agencją pracy obsługującą pracowników poszukujących zatrudnienia w Niemczech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poszukując doświadczonych i gotowych do pracy w Niemczech kierowców, magazynierów, komisjonerów i operatorów sztaplarki. Nasz doświadczony zespół doradców pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów z zaufanymi pracodawcami oferującymi wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie w Niemczech i szansę na niemiecką emeryturę. Zostawiając swoje CV w naszej bazie danych możesz skorzystać z aktualnych, dostępnych ofert pracy w Niemczech od zaraz lub poczekać na bardziej dopasowane do Twoich potrzeb, dopasowane do Ciebie oferty pracy za granicą. Bazując na naszym doświadczeniu, Twoich kompetencjach i oczekiwaniach pracodawców, nasza agencja pracy zapewnia optymalne dopasowanie pracownika do dostępnych miejsc pracy.

Pracuj jako operator sztaplarki za granicą

Wykwalifikowani i posiadający odpowiednie uprawnienia operatorzy wózków widłowych mogą liczyć na wiele ciekawych ofert pracy w Niemczech i wysokie zarobki gwarantowane przez ASMO Solutions. Do zadań pracownika będą należały m.in. kierowanie wózkiem widłowym, przemieszczanie towaru, sprzętu i materiałów w obrębie magazynu i zakładu pracy, rozładowywanie i ładowanie towarów oraz konserwowanie pojazdu. Agencja pracy oferuje pomoc w znalezieniu ofert dla kandydatów posiadających uprawnienia, ale także dla tych, którzy chcą dopiero ukończyć kursy na operatora wózka widłowego do pracy w Niemczech. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie poszukiwania dobrej pracy zagranicą.

Komisjoner: praca Niemcy. Na jakie oferty pracy zagranicą możesz liczyć?

Praca komisjonera jest jedną z najpopularniejszych w branży transportu i logistyki dla osób poszukujących pracy w Niemczech od zaraz. Na komisjonerze spoczywa zadanie utrzymania sprawnej pracy całego magazynu – jego rola jest kluczowa dla sukcesu firm logistycznych. Praca w Niemczech jako komisjoner polega na rozdzielaniu większych ładunków na towary i opakowania, zestawianie ich na palecie zgodnie z zamówieniem, kompletowaniu zamówień na magazynie oraz przygotowywaniu zamówień i towarów do wysyłki i transportu zgodnie z zamówieniem klienta. Jeśli liczysz na wysokie zarobki, dobra praca zagranicą czeka. W agencji pracy Asmo Solutions znajdziesz najciekawsze i najlepsze oferty pracy jako komisjoner w Niemczech.

Pracuj jako magazynier – praca w Niemczech od zaraz

Sprawna obsługa magazynu to nie tylko zadanie dla komisjonerów, ale wszystkich magazynierów obsługujących działania z zakresu przyjmowania, rozładowywania, sortowania i załadunku towarów oraz bieżącego porządkowania, przygotowywania zamówień i obsługi magazynowej. Magazynier może liczyć na naprawdę dużo ciekawych ofert pracy zagranicą – praca w Niemczech daje gwarancję zdobycia wartościowego doświadczenia i stażu pracy dla początkujących i bardziej doświadczonych specjalistów. Nasza agencja pracy zajmie się dopasowaniem do Ciebie najlepszej oferty pracy dla komisjonera lub magazyniera. Z nami wyjedziesz do Niemiec bezpiecznie i po wysokie zarobki.

Oferty pracy zagranica: kierowca CE praca Niemcy

Będąc kierowcą z kategorią C+E masz duże szanse na podjęcie dobrze płatnej pracy w Niemczech. Wszyscy pracownicy znajdujący zatrudnienie poprzez agencję pracy w Niemczech Asmo Solutions, uzyskują gwarancję terminowej pensji. Dodatkowo otrzymują wsparcie w zakresie pracy zagranicą oraz najlepsze warunki zatrudnienia na rynku niemieckim. Wszystko to jest poparte naszym wieloletnim doświadczeniem we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i dużymi firmami transportowymi działającymi w Niemczech. Złóż swoje CV na ofertę pracy dla kierowcy CE, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą pracę na rynku Niemieckim. Skorzystaj z dostępnych ofert pracy lub poczekaj na dopasowanie Cię do lepszej oferty i kontakt od naszych doradców. Dobra praca i wysokie zarobki czekają.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ