Praca transport Niemcy | Logistyka Niemcy oferty pracy | Sprawdź
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

OFERTY PRACY

Strona główna » Oferty pracy » PRACA KIEROWCY I PRACA NA MAGAZYNIE

Praca w Niemczech w transporcie

Stanowisko
Miejscowość
Wynagrodzenie
więcej

Znajdź pracę w transporcie i logistyce jako operator sztaplarki, komisjoner, magazynier lub kierowca. W agencji pracy Asmo Solutions znajdziesz oferty zatrudnienia w Niemczech w sprawdzonych, firmach transportowych, z którymi współpracujemy z sukcesem już od wielu lat. Sprawdź aktualne oferty pracy za granicą i zdobądź doświadczenie zawodowe oraz kolejne pozycje w CV u najlepszych pracodawców w Niemczech.

Praca kierowca i praca na magazynie – dobra praca zagranica

Asmo Solutions jest doświadczoną agencją pracy obsługującą pracowników poszukujących zatrudnienia w Niemczech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poszukując doświadczonych i gotowych do pracy w Niemczech kierowców, magazynierów, komisjonerów i operatorów sztaplarki. Nasz doświadczony zespół doradców pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów z zaufanymi pracodawcami oferującymi wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie w Niemczech i szansę na niemiecką emeryturę. Zostawiając swoje CV w naszej bazie danych możesz skorzystać z aktualnych, dostępnych ofert pracy w Niemczech od zaraz lub poczekać na bardziej dopasowane do Twoich potrzeb, dopasowane do Ciebie oferty pracy za granicą. Bazując na naszym doświadczeniu, Twoich kompetencjach i oczekiwaniach pracodawców, nasza agencja pracy zapewnia optymalne dopasowanie pracownika do dostępnych miejsc pracy.

Praca w logistyce Niemcy – podejmij zatrudnienie jako magazynier lub kierowca

Sprawna obsługa magazynu to nie tylko zadanie dla komisjonerów, ale wszystkich magazynierów obsługujących działania z zakresu przyjmowania, rozładowywania, sortowania i załadunku towarów oraz bieżącego porządkowania, przygotowywania zamówień i obsługi magazynowej. Magazynier może liczyć na naprawdę dużo ciekawych ofert pracy za granicą – praca w logistyce w Niemczech daje gwarancję zdobycia wartościowego doświadczenia i stażu pracy dla początkujących i bardziej doświadczonych specjalistów. Nasza agencja pracy zajmie się dopasowaniem do Ciebie najlepszej oferty pracy dla komisjonera lub magazyniera. A tutaj znajdziesz również oferty dla innych stanowisk np. jako kierowca CE Niemcy. Z nami wyjedziesz do Niemiec bezpiecznie i po wysokie zarobki.

Będąc kierowcą z dodatkowymi uprawnieniami, masz duże szanse na podjęcie dobrze płatnej pracy w Niemczech. Wszyscy pracownicy znajdujący zatrudnienie poprzez agencję pracy w Niemczech Asmo Solutions, uzyskują gwarancję terminowej pensji. Dodatkowo otrzymują wsparcie w zakresie pracy za granicą oraz najlepsze warunki zatrudnienia na rynku niemieckim. Wszystko to jest poparte naszym wieloletnim doświadczeniem we współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami i dużymi firmami transportowymi działającymi w Niemczech. Złóż swoje CV na ofertę pracy dla kierowcy CE, a my znajdziemy dla Ciebie najlepszą pracę na rynku Niemieckim. Skorzystaj z dostępnych ofert pracy lub poczekaj na dopasowanie Cię do lepszej oferty i kontakt od naszych doradców. Dobra praca i wysokie zarobki czekają.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ