Rzeźnik, wykrawacz mięsa, masarz – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
        |     LOGOWANIE     |     REJESTRACJA

OFERTY PRACY

Praca Rzeźnik, wykrawacz mięsa, masarz


Poszukujesz pracy jako Rzeźnik, wykrawacz mięsa, masarz?


Wypełnij formularz i zostaw swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą!

Praca Niemcy. Rzeźnik-wykrawacz wieprzowy

Masz nerwy ze stali, pewnie posługujesz się narzędziami rzeźniczymi, a chłód, zapach i dźwięki w ubojni nie powodują u Ciebie dyskomfortu? Przygotowane przez nas oferty pracy są idealne dla Ciebie! Jeśli masz kierunkowe wykształcenie i doświadczenie w pracy rzeźnika, Niemcy to kraj, w który zarobki na tym stanowisku są niezwykle atrakcyjne. Sprawdź oferty!

Praca rzeźnik, Niemcy – aktualne wymagania

Do zadań rzeźnika najczęściej należy nadzór nad zwierzętami, ubój i obróbka mięsa oraz rozbiór mięsa na części zasadnicze i ich klasyfikacja. Bardzo ważne jest też dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy, umiejętność wyboru odpowiednich narzędzi do danej czynności, a także prowadzenie niezbędnej dokumentacji. W zakresie obowiązków może się też mieścić przygotowywanie mięsa do sprzedaży, właściwe magazynowanie, a także produkcja wędlin i wędzonek.

 

Język niemiecki nie jest niezbędny do pracy na stanowisku rzeźnika. Niemcy coraz częściej oferują zatrudnienie osobom władającym innymi językami obcymi. Niestety nie dotyczy to wszystkich ofert – należy się z nimi uważnie zapoznać.

Rzeźnik – praca (Niemcy). Zalety

W Polsce rzeźnicy otrzymują skąpe zarobki. Ta niezwykle wymagająca praca, do której trzeba mieć bardzo konkretne predyspozycje, jest wynagradzana nisko, a jedynie mistrzowie mogą liczyć na zarobki zbliżone do średniej krajowej. W Niemczech sytuacja prezentuje się zupełnie inaczej. Pensja doświadczonego rzeźnika może wynosić ponad 3000 euro miesięcznie. Na tym stanowisku pracodawcy zapewniają stabilne umowy i chętnie podejmują długoterminową współpracę.

 

 

FAQ

Ile zarabia rzeźnik w Niemczech?

 

Wynagrodzenie waha się w zależności od stanowiska. Zarobki czeladnika to między 2000-2500 euro brutto. Mistrz może liczyć na wynagrodzenie rzędu 3000 euro brutto miesięcznie (i wyższe). W Niemczech pracodawcy często oferują atrakcyjne pakiety socjalne i dodatkowe benefity (zakwaterowanie, karty paliwowe, programy poleceń).

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ