Kucharz – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
        |     LOGOWANIE     |     REJESTRACJA

OFERTY PRACY

Praca Kucharz


Poszukujesz pracy jako Kucharz?


Wypełnij formularz i zostaw swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą!

Praca – kucharz. Niemcy

Od niewielkich lokali czy placówek użyteczności publicznej po eleganckie restauracje i hotele – zapotrzebowanie na usługi kucharza rośnie i rozlewa się poza typowo rozumianą branżę gastronomiczną. Jeśli chcesz wynieść swoją karierę i zarobki na nowy poziom – może zainteresuje Cię praca w Niemczech? Kucharz za zachodnią granicą może liczyć na umowę o pracę, pakiety socjalne i wysokie wynagrodzenie.

Kucharz. Praca (Niemcy): profil kandydata

Jeśli uwielbiasz pracę w gastronomii, ukończyłeś szkołę zawodową z odpowiednim profilem i praktykowałeś w zawodzie – przychodzimy z ofertami pracy zagranicznej. Poszukiwane są osoby bardzo dobrze zorganizowane, potrafiące działać pod presją i w sytuacjach stresowych, czego wymaga dynamika pracy w tej branży. Ważną cechą będzie również kreatywność, a z predyspozycji – wyczucie smaku.

Główne obowiązki

Do najważniejszych obowiązków kucharza należy asystowanie szefowi kuchni i wykonywanie jego poleceń. Często w ramach koniecznych do wykonania zadań pojawia się układanie menu czy opracowywanie nowych przepisów. Kucharz powinien dbać o czystość miejsca pracy, zwracać uwagę na świeżość produktów i odpowiednio obchodzić się z żywnością. Pożądaną umiejętnością jest dobre odnajdywanie się w pracy zespołowej.

Praca kucharza w Niemczech bez znajomości języka

Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym lub komunikatywnym jest często pojawiającym się wymogiem w ofertach pracy. Warto przyswoić przynajmniej podstawy tego języka i słownictwo branżowe – z pewnością ułatwi to sukces w rekrutacji i podniesie komfort pracy. Pojawiają się jednak oferty dla osób nie mówiących po niemiecku lub władających językiem angielskim.

 

FAQ

Ile zarabia kucharz?

 

W zależności od miejsca pracy stawki mogą się różnić. Zaczynają się od ok. 1000 euro dla osoby na stanowisku pomocy kuchennej, a sięgają ok. 2500 euro brutto na miesiąc.

 

Co robi kucharz?

 

Zadaniem kucharza jest przygotowywanie potraw zgodnie z profilem działalności restauracji.

 

Na czym polega praca kucharza?

 

Oprócz przyrządzania dań, kucharz powinien dbać o estetyczne podanie potraw, weryfikować świeżość używanych składników, troszczyć o czystość i schludność miejsca pracy.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ