PRACA PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

OFERTY PRACY

PRACA PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY

Stabilne zatrudnienie w zaufanej, zagranicznej firmie z szansą na relokację, wysokie zarobki, doskonałe doświadczenie zawodowe i niemiecką emeryturę? Niemiecki rynek pracy otwiera się na pracowników przemysłu spożywczego i poszukuje doświadczonych, chętnych do pracy za granicą pracowników farmy, rzeźników, masarzy, pracowników produkcji w przemyśle spożywczym oraz pracowników szklarni. Wśród ofert pracy Niemcy dostępnych przez agencję Asmo Solutions znajdziesz najciekawsze propozycje pracy sezonowej i stałej we wszystkich obszarach przemysłu spożywczego na terenie całych Niemiec. Sprawdź aktualne oferty pracy w Niemczech od zaraz.

Pracownik produkcji w przemyśle spożywczym – oferty pracy Niemcy

Produkcja w przemyśle spożywczym odgrywa kluczową rolę w całym łańcuchu dostaw i jakości produktów trafiających na półki sklepowe w całej Europie. Nieustannie pojawiają się oferty pracy za granicą dla pracowników produkcji. Poszukujemy na stanowiska takie jak: kucharz, rzeźnik, mleczarz, wykrawacz mięsa, rzeźnik i masarz z wykształceniem i kwalifikacjami zawodowymi, oferując w zamian stabilne warunki zatrudnienia, dobrą pracę zagranicą i wysokie zarobki adekwatne do doświadczenia i stanowiska pracownika. Stawki dla pracowników produkcji w Niemczech są znacznie wyższe niż w Polsce, dlatego w obecnych czasach wyjazd do pracy w Niemczech od zaraz naprawdę się opłaca.

Jakie warunki musisz spełnić? Agencja pracy Niemcy Asmo Solutions współpracuje na bieżąco z największymi pracodawcami na terenie Niemiec, pozyskując najciekawsze oferty pracy dla specjalistów z całego obszaru przemysłu spożywczego. Wybierz jedną z interesujących propozycji ofert pracy zagranicą lub prześlij do nas swoje CV zaznaczając jakiej pracy szukasz. Określ swoje kwalifikacje, oczekiwania zawodowe i zarobkowe, certyfikaty i posiadane kursy zawodowe. Po określeniu Twojego profilu zawodowego dobierzemy najlepszych pracodawców i oferty spełniające oczekiwania i dopasowane do oferowanych przez Ciebie umiejętności.

Znajdź zatrudnienie jako pracownik farmy i szklarni w Niemczech

W naszych ofertach znajdziesz możliwości zatrudnienia dla pracowników sezonowych i całorocznych na największych farmach w Niemczech. Prowadzimy bieżącą rekrutację dla przedsiębiorstw spożywczych specjalizujących się w hodowli warzyw, owoców i roślin uprawnych w szklarniach oraz zwierząt hodowlanych na farmach. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje lub chcesz rozpocząć budowanie swojego CV od pracy u najlepszych producentów niemieckich, skorzystaj z ofert pracy zagranicą i zdobądź najlepsze doświadczenie w branży.

Wśród pracowników w przemyśle spożywczym poszukiwani są także kierowcy i magazynierzy. Bez względu na Twoje możliwości i oczekiwania będziemy w stanie znaleźć ofertę zatrudnienia umożliwiającą utrzymanie stabilnej pracy w zawodzie. Nie widzisz oferty dopasowanej do Twojej aktualnej sytuacji, kwalifikacji i wymagań? Zadbamy o to, aby Twoje CV, znajdujące się w naszej bazie kandydatów, zostało dopasowane do najlepszej oferty pracy, jak tyko pojawią się oferty pracy u współpracujących z nami pracodawców.

Agencja pracy dla przemysłu spożywczego – zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Pracodawcy, z którymi współpracujemy na terenie Niemiec oferują zatrudnienie w Niemczech dla rzeźników, masarzy, kucharzy, mleczarzy, wykrawaczy mięsa, a także pracowników produkcji w przemyśle spożywczym. Dostępne wakaty dotyczą osób doświadczonych, wykwalifikowanych, ale także osób rozpoczynających pracę w branży. W szczególności poszukiwani są specjaliści zaangażowani w pracę, gotowi do przeniesienia się za granicę i zdobycia dobrej pracy na lepszych warunkach. Fabryki w przemyśle spożywczym w Niemczech obsługują produkcję żywności na skalę międzynarodową – realizowane przez zakłady zamówienia zapewniają zaopatrzenie dla sklepów i produkcji żywności w większości krajów Europy.

Co możemy zaoferować? Jako doświadczona agencja pracy w Niemczech posiadamy siedzibę w Hamburgu i bezpośredni kontakt z pracodawcami. Dbamy o warunki zatrudnienia wszystkich pracowników, jakich kierujemy do pracy w Niemczech. Każdy pracownik produkcji, rzeźnik, mleczarz, kucharz czy wykrawacz mięsa może liczyć na kompleksową pomoc w przygotowaniach do podjęcia pracy. Gwarantujemy wypłatę pensji na czas i wysokie zarobki adekwatne do kwalifikacji, znacznie wyższe niż te gwarantowane w przemyśle spożywczym w Polsce. Dzięki nam, otrzymasz możliwość pracy na niemieckiej umowie o pracę. Gwarantuje ona szereg uprawnień takich jak: ubezpieczenie zdrowotne, ważne na terenie całej Unii Europejskiej, zasiłek na dzieci oraz świadczenie emerytalne.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ