Operator maszyn CNC – ASMO-Solutions – agencja praca Niemcy – praca kierowcy CE i fachowcy
Praca w Niemczech dla Fachowców!
     

OFERTY PRACY

Praca Operator maszyn CNC

Operator maszyn CNC Niemcy

Maszyny sterowane numerycznie to dziś podstawa przemysłu. Dlatego też osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje do ich obsługi, mogą dosłownie przebierać w ofertach. Chcesz pracować jako operator CNC? Niemcy to idealny kierunek, jeśli interesują Cię dobre zarobki oraz zatrudnienie na doskonałych warunkach.

Na czym polega praca operatora maszyn CNC?

Operator maszyn CNC to bardzo odpowiedzialna praca. Niemcy CNC wykorzystują przede wszystkim w celu optymalizacji procesów produkcyjnych. Jako operator CNC będziesz zajmować się obsługą urządzeń takich jak frezarki, lasery i tokarki.

Jest szereg umiejętności, jakie powinien posiadać każdy operator maszyn CNC. Praca z urządzeniami CNC wymaga więc nabycia odpowiednich kwalifikacji. Obecnie dostępnych jest wiele kursów, które pozwolą Ci przygotować się do zawodu.

Operator maszyn CNC — zakres obowiązków

Głównym zadaniem operatora maszyn CNC jest obsługa urządzeń sterowanych numerycznie. Dokładna charakterystyka zajęć specjalisty zależy jednak od zajmowanego stanowiska oraz miejsca pracy. Przeważnie do zadań takiej osoby należą czynności, takie jak:

  • obsługa tokarek, frezarek, ploterów CNC,
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • konserwacja i utrzymywanie czystości maszyn CNC,
  • Kontrola jakości elementów obrabianych,
  • czytanie i sporządzanie rysunku technicznego.

Jeśli chodzi o pracę CNC, Niemcy stanowią doskonały wybór. Z naszą pomocą znajdziesz tu pracę, która pozwoli Ci cieszyć się wysokim wynagrodzeniem.

FAQ

CNC co to znaczy?

CNC to skrót od angielskiego sformułowania Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Obrabiarki CNC to urządzenia, które można programować za pomocą komputera.

Ile zarabia operator CNC w Polsce?

Mediana zarobków operatorów CNC w Polsce wynosi około 3300 zł. Dobrzy i doświadczeni fachowcy mogą liczyć na wynagrodzenie powyżej 4000 zł netto.

Ile zarabia operator CNC w Niemczech?

Średnia stawka dla operatora CNC wynosi około 2000 euro. Przy tym pracownik często może liczyć na darmowe zakwaterowanie i szereg benefitów. To, ile zarabia operator CNC w Niemczech, zależy także od czynników takich, jak staż pracy, czy branża zatrudnienia.

Jak zostać operatorem CNC?

Wykonywanie pracy na stanowisku operatora CNC wymaga odpowiednich umiejętności oraz kwalifikacji. Jak może zdobyć je przyszły operator CNC? Czy to trudne? Nabędziesz je na specjalistycznym kursie obsługi i programowania urządzeń CNC.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!     +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ