Praca Komisjoner Niemcy - oferty pracy za granicą - ASMO Solutions
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Praca Komisjoner


Poszukujesz pracy jako Komisjoner?


Wypełnij formularz i zostaw swoje dane,
skontaktujemy się z Tobą!

Praca w Niemczech – komisjoner

Interesuje Cię praca za granicą? Komisjoner to stanowisko idealne dla osób, które nie posiadają doświadczenia. Zapotrzebowanie na ten zawód jest naprawdę duże, a zarobki bardzo atrakcyjne — szczególnie dla początkujących emigrantów ekonomicznych. Jakie są główne zadania komisjonera?

Na czym polega praca komisjonera?

Komisjonowanie to bardzo popularna wśród osób wyjeżdżających za granicę praca. Niemcy komisjonerów zatrudniają chętnie, ponieważ jest to niezbędne stanowisko do utrzymania właściwego działania magazynu.

Komisjoner zajmuje się czynnościami związanymi z kompletowaniem zamówień. Warto podkreślić jednak, że zakres obowiązków na tym stanowisku jest znacznie szerszy. Do standardowych działań należy między innymi:

  • obsługa wózków elektrycznych,
  • pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki,
  • komisjonowanie artykułów,
  • zbieranie zamówień za pomocą skaner lub systemu słuchawkowego,
  • drobne prace magazynowe.

Komisjoner – główne wymagania

Praca komisjonera w Niemczech zazwyczaj nie wymaga dużego doświadczenia. Pracodawcy cenią sobie jednak umiejętność prowadzenia wózków elektrycznych niskiego składu oraz znajomość działania systemów magazynowych.

Nie mówisz po niemiecku, ale interesuje Cię praca komisjonera? Niemcy bez znajomości języka zatrudniają w magazynach osoby, które szybko przyswajają wiedzę i wykazują chęć rozwoju. Dobrych komisjonerów Niemcy przyjmują z otwartymi ramionami dlatego, jeśli jesteś zaangażowany, dokładny i sumienny, świetnie sprawdzisz się na tym stanowisku, nawet jeśli jeszcze nie mówisz dobrze po niemiecku. Pamiętaj jednak, że jeśli realnie wiążesz swoją karierę z pracą w Niemczech, powinieneś jak najszybciej uwzględnić naukę języka niemieckiego.

FAQ

Komisjoner – co to znaczy?

Kim jest komisjoner? Co to za praca? Komisjonowanie to jedna z najważniejszych części procesu magazynowania. Polega na zarządzaniu i kompletowaniu zamówień.

Komisjoner – czym się zajmuje?

Głównym zadaniem komisjonera jest przygotowanie zamówień dla klientów danej firmy. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy między innymi wyszukanie towarów i przygotowanie ich do wysyłki oraz sprawdzenie ich zgodności.

Ile zarabia komisjoner w Niemczech?

To, ile zarabia komisjoner w Niemczech, zależy przede wszystkim od pracodawcy. Średnie wynagrodzenie godzinowe na tym stanowisku wynosi od 10 do 11 euro. Oczywiście do kwoty tej należy doliczyć także dodatki takie jak premie lub ekstra płatne nadgodziny.

Kto może zostać komisjonerem?

Komisjoner nie musi posiadać kierunkowego wykształcenia ani zaświadczenia o ukończonych kursach, dlatego właściwie każdy może pracować na tym stanowisku. W fachu tym przydają się jednak dokładność i staranność. Atutem jest także umiejętność obsługi wózka elektrycznego niskiego składowania.

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ