Praca na magazynie I Praca Niemcy Logistyka I Oferty pracy za granicą
Praca w Niemczech dla Fachowców!
   

OFERTY PRACY

Strona główna » Oferty pracy » Praca na magazynie

Praca na magazynie – znajdź pracę w logistyce i pracę na magazynie w Niemczech operator sztaplarki, komisjoner, magazynier lub kierowca B. Asmo Solutions to sprawdzona baza aktualnych ofert pracy z branży logistycznej, transportowej, przemysłowej czy spożywczej. Od 10 lat współpracujemy z największymi firmami w Niemczech, prowadząc rekrutacje pracowników. Sprawdź aktualne oferty pracy za granicą, praca na magazynie i zdobądź doświadczenie zawodowe jako magazynier, komisjoner, operator wózka widłowego czy pakowacz.

Praca na magazynie, praca logistyka – dobra praca w Niemczech od Asmo Solutions

Asmo Solutions to doświadczona agencja pracy obsługująca osoby poszukujące pracy w Niemczech. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poszukując doświadczonych i gotowych do pracy w Niemczech magazynierów, komisjonerów i operatorów sztaplarki. Nasz doświadczony zespół doradców pomoże Ci w nawiązaniu kontaktów z zaufanymi pracodawcami oferującymi wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie w Niemczech i szansę na niemiecką emeryturę. Zostawiając swoje CV w naszej bazie danych możesz skorzystać z aktualnych, dostępnych ofert pracy w Niemczech od zaraz lub poczekać na bardziej dopasowane do Twoich potrzeb, dopasowane do Ciebie oferty pracy za granicą. Bazując na naszym doświadczeniu, Twoich kompetencjach i oczekiwaniach pracodawców, nasza agencja pracy zapewnia optymalne dopasowanie pracownika do dostępnych miejsc pracy.

Praca w logistyce Niemcy – podejmij zatrudnienie jako magazynier lub kierowca

Sprawna obsługa magazynu to nie tylko zadanie dla komisjonerów, ale wszystkich magazynierów obsługujących działania z zakresu przyjmowania, rozładowywania, sortowania i załadunku towarów oraz bieżącego porządkowania, przygotowywania zamówień i obsługi magazynowej. Magazynier może liczyć na naprawdę dużo ciekawych ofert pracy za granicą – praca w logistyce w Niemczech daje gwarancję zdobycia wartościowego doświadczenia i stażu pracy dla początkujących i bardziej doświadczonych specjalistów. Nasza agencja pracy zajmie się dopasowaniem do Ciebie najlepszej oferty pracy dla komisjonera lub magazyniera. A tutaj znajdziesz również oferty dla innych stanowisk np. jako kierowca CE Niemcy. Z nami

 

Masz więcej pytań? Chętnie odpowiemy Skontaktuj się z nami!   Kontakt telefoniczny   +48 22 123 77 20
    UWAGA: ABY WYSŁAĆ, ZAZNACZ POLE PONIŻEJ